Imprezy

V Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Stołowym Kazimierza Wielka 2018 już za nami…

Zarząd Świętokrzyskiego Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich wraz z Kołem SGP  w Kazimierzy Wielkiej oraz Kazimierskim Ośrodkiem Sportowym już po raz piąty zorganizowali  w dniach 22-23 września 2018 r. – V Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Stołowym Kazimierza Wielka 2018. W zawodach uczestniczyło łącznie 39 zawodniczek i zawodników z województw: kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Główny Geodeta Kraju Waldemar Izdebski, Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich Janusz Walo, Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, Starosta Kazimierski Jan Nowak oraz Burmistrz Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej Adam Bodzioch.

W uroczystości otwarcia Mistrzostw Wojewodę Świętokrzyskiego reprezentował Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego Andrzej Reczyński, a Burmistrza Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej Vice Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Szmuc. Uroczystego otwarcia Mistrzostw dokonali: Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP w Kielcach Jerzy Barański, Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego Stefan Marzec oraz Prezes Koła SGP w Kazimierzy Wielkiej Tadeusz Pęski, Uroczystość uświetnił występ młodej piosenkarki Moniki Tomasik, córki Wiceprezesa Świętokrzyskiego Oddziału SGP Krzysztofa Tomasika.

Zawody po raz pierwszy 5 lat temu zainicjowali Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego Stefan Marzec oraz Prezes Koła SGP w Kazimierzy Wielkiej Tadeusz Pęski. Z pomocą i poparciem Zarządu Świętokrzyskiego Oddziału SGP, dzięki przychylności lokalnych władz samorządowych, udało się zorganizować pierwsze zawody, które kontynuowane są do dzisiaj. Zawody odbywają się na wysokim poziomie dzięki profesjonalnej organizacji kolegów i koleżanek z Kazimierskiego Ośrodka Sportowego oraz dzięki sponsorom, który wsparli działania związane z organizacją zawodów.

V Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Stołowym Kazimierza Wielka 2018 zakończyły się sukcesem następujących zawodników-geodetów w poszczególnych kategoriach:

  • Kobiety –Katarzyna Kawałek (Starachowice)
  • Mężczyźni do 40 lat –Mariusz Uniszewski (Żory)
  • Mężczyźni 41-60 lat – Robert Zaborowski (Morąg)
  • Mężczyźni 61-70 lat – Wiesław Wójcik (Lublin)
  • Mężczyźni powyżej 70 lat – Jan Koniuch (Rzeszów)
  • Debel kobiet – Katarzyna Kawałek/ Tomasik Monika (Starachowice/Kielce)
  • Debel mężczyzn – Adrian Pudło/Mariusz Uniszewski (Ruda Śląska/Żory)
  • Mikst – Katarzyna Kawałek/ Stefan Marzec (Starachowice/Kazimierza Wielka)
  • Open Mężczyzn – Mariusz Uniszewski (Żory)

W klasyfikacji oddziałów Stowarzyszenia Geodetów Polskich, zwyciężył Świętokrzyski Oddział SGP, natomiast w klasyfikacji Kół, zwyciężyło Koło SGP Nr 1 z Rzeszowa. Szczegółowe wyniki są dostępne w tabelach na stronie internetowej Świętokrzyskiego Oddziału SGP – www.sgpkielce.pl.

Po sportowych rozgrywkach pierwszego dnia Mistrzostw, organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na uroczystą kolację, na której koleżanki i koledzy geodeci zaprezentowali swoje umiejętności wokalne oraz taneczne.

Drugiego dnia imprezy rozegrano pojedynki finałowe, a następnie odczytano wyniki i uhonorowano pucharami i medalami zwycięzców.

Nagrody, medale, puchary i dyplomy wręczali: Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego Andrzej Reczyński, Wicestarosta Kazimierski Michał Bucki, Burmistrz Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej Adam Bodzioch, oraz Wice Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP Krzysztof Tomasik.

Miłym akcentem kończącym zawody był spontaniczny występ uczestniczącego w rozgrywkach geodety Dariusza Kocięckiego ze Starostwa Powiatowego w Ciechanowie, który zaintonował do mikrofonu „Bal wszystkich świętych” Budki Suflera, podchwycony ochoczo przez resztę uczestników uroczystości.

Organizatorzy V Mistrzostw Polski Geodetów w Tenisie Stołowym Kazimierza Wielka 2018 gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach.  Podziękowania kierujemy również do sponsorów oraz wszystkich, którzy pomogli w organizacji imprezy.

Do zobaczenia za rok!

Uczestnicy rozgrywek

Lucjan Średnicki

UWAGA!!! Zapraszamy na ZLOT GEODETÓW województwa świętokrzyskiego w dniu 8 września /sobota/ 2018 r. w  Hotelu DaVinci w Podzamczu Chęcińskim. Szczegóły TUTAJ

Odbyło się kolejne Ognisko Geodezyjne

Po raz drugi z inicjatywy Prezesa Koła Nr 2 w Kielcach – Łukasza Brzozowskiego, Zarząd Stowarzyszenia Geodetów Polskich Oddział Świętokrzyski wraz z Zarządem Koła w Kielcach zorganizował w dniu 29 czerwca 2018 roku imprezę wakacyjno-integracyjną dla członków i sympatyków SGP. Ognisko, podobnie jak w zeszłym roku, dzięki uprzejmości władz Miasta Kielce, odbyło się na Stadionie Leśnym w Kielcach. W imprezie uczestniczyło tym razem około 80 osób – członków i sympatyków SGP, w tym dużo młodzieży geodezyjnej. Celem imprezy była integracja środowiska geodezyjnego tj. sprawienie aby ludzie się poznali, polubili, ustalili wspólne wartości i zasady, a także lepiej współpracowali ze sobą na co dzień, wykonując zawód geodety. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Ogniska Geodezyjnego za obecność, miłą atmosferę i dobrą zabawę. 

/LŚ/

Zdjęcia z ogniska

UWAGA!!! Zapraszamy na OGNISKO!!! 29 czerwca 2018 r. na Stadionie Leśnym. Więcej szczegółów TUTAJ>


VI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM KAZIMIERZA WIELKA 2018

W dniu 21 KWIETNIA 2018 r. po raz kolejny odbyły się MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO GEODETÓW w tenisie stołowym. W tym roku Geodeci i ich rodziny walczyli o puchar PREZESA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ODDZIAŁU STOWARZYSZENIA GEODETÓW POLSKICH. W zawodach wzięło udział 11 zawodniczek i 13 zawodników w różnych kategoriach wiekowych, reprezentujących koła SGP w: Busku-Zdroju, Kazimierzy Wielkiej, Kielcach i Ostrowcu Świętokrzyskim. Poza tym gościliśmy uczestników ze Starachowic i Staszowa. Drużynowo zwyciężyło Koło SGP w Kielcach, które zdobyło największą ilość punktów. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach. Dziękujemy Kolegom z Kazimierzy Wielkiej, którzy z pomocą Zarządu Świętokrzyskiego Oddziału SGP po raz kolejny zorganizowali wspaniałą imprezę. Zapraszamy na Mistrzostwa Polski Geodetów w tenisie stołowym, które odbędą się w Kazimierzy Wielkiej w dniach 21-23 września 2018 r.

Wyniki i zdjęcia z rozgrywek znajdują się w zakładce Galeria.

/LŚ/

ZLOT GEODETÓW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2017 – DWÓR AMELII, RUDA KOŚCIELNA 57, GMINA ĆMIELÓW, POWIAT OSTROWIECKI

Program Zlotu

CZWARTE MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM KAZIMIERZA WIELKA 2017 już za nami

W dniach 23-24 września 2017 r., odbyły się CZWARTE MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM KAZIMIERZA WIELKA 2017. Po raz kolejny na rozgrywkach zmierzyli się najlepsi tenisiści stołowi wśród Geodetek i Geodetów w naszym kraju. W zawodach uczestniczyło łącznie 39 zawodniczek i zawodników, z województw: mazowieckiego, lubelskiego, opolskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.  W klasyfikacji kół SGP zwyciężyło Koło w Kazimierzy Wielkiej (Oddział Świętokrzyski), natomiast w klasyfikacji oddziałów zwyciężył Świętokrzyski Oddział SGP. Po sportowych rozgrywkach Organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na uroczystą kolację, na której koleżanki i koledzy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach. 

Zawody po raz pierwszy 4 lata temu zainicjowali Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego Stefan Marzec oraz Prezes Koła SGP w Kazimierzy Wielkiej Tadeusz Pęski.
Z pomocą i poparciem Zarządu Świętokrzyskiego Oddziału SGP, dzięki przychylności władz, udało zorganizować się pierwsze zawody. Tradycja zawodów trwa do dzisiaj, a dzięki sponsorom, który wsparli działania związane z organizacją zawodów, odbywają się one na wysokim poziomie.

Dziękujemy Uczestnikom rozgrywek, Organizatorom, sponsorom oraz wszystkim, którzy udzielili pomocy w organizacji imprezy.
Do zobaczenia za rok!

/LŚ/

Poniżej  w linkach znajdują się wyniki rozgrywek, fotorelacja oraz filmy z imprezy: 

WYNIKI

FILM 1

FILM 2

FILM 3

FOTORELACJA

FOTORELACJA pilarscy.eu

MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM 2017

Szanowni Państwo!

Zarząd Koła SGP w Kazimierzy Wielkiej przy udziale Zarządu ŚO SGP w dniach 22-24  września /sobota-niedziela/ 2017 roku w Kazimierzy Wielkiej w Hali Sportowej ul. Kościuszki 13, organizuje CZWARTE MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM KAZIMIERZA WIELKA 2017. Impreza ta wpisała się już na stałe w kalendarz imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Koła SGP w Kazimierzy Wielkiej przy udziale Zarządu Stowarzyszenie SGP oddział świętokrzyski i cieszy się dużą popularnością wśród geodetów m.in z uwagi na profesjonalną organizację i serdeczność Gospodarzy. Zapraszam więc KOLEGÓW GEODETÓW  z terenu województwa świętokrzyskiego i z całego kraju do wzięcia udziału w organizowanej imprezie i rozreklamowanie jej w środowisku geodezyjnym poprzez wywieszenie informacji  na tablicach ogłoszeń w Państwa firmach i zakładach pracy.

Z geodezyjnym pozdrowieniem

Prezes ŚO SGP – Jerzy Barański

Program Zawodów

Karta zgłoszenia

Pismo Głównego Geodety Kraju

Koleżanki i Koledzy Geodeci Województwa Świętokrzyskiego!

W imieniu Zarządu ŚO SGP oraz Zarządu Koła Terenowego w Ostrowcu Świętokrzyskim zapraszamy do wzięcia udziału w  Zlocie Geodetów województwa świętokrzyskiegoktóry odbędzie się w dniu 14 października /sobota/ 2017 roku w Dworze Amelii położonym w Rudzie Kościelnej, gmina Ćmielów, powiat ostrowiecki.

Szczegóły w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!

Jerzy Barański -€“ Prezes Zarządu ŚO SGP

Aleksandra Jakubowska – Prezes Koła Terenowego SGP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ognisko Geodezyjne już za nami….. 

Z inicjatywy Prezesa Koła Nr 2 w Kielcach – Łukasza Brzozowskiego, Zarząd Stowarzyszenia Geodetów Polskich Oddział Świętokrzyski wraz z Zarządem Koła w Kielcach zorganizował w dniu 11 sierpnia 2017 roku imprezę wakacyjno-integracyjną dla członków i sympatyków SGP. Dzięki życzliwości Władz Miasta Kielce, które użyczyło nam terenu, ognisko geodezyjne odbyło się w pięknej scenerii leśnej na Stadionie Leśnym w Kielcach. W imprezie uczestniczyło około 60 osób – członków i sympatyków SGP, w tym dużo młodzieży. Celem imprezy była integracja środowiska geodezyjnego tj. sprawienie aby ludzie się poznali, polubili, ustalili wspólne wartości i zasady, a także lepiej współpracowali ze sobą na co dzień, wykonując zawodu geodety. Mamy wrażenie, że cel ten został osiągnięty…. Widać to po uśmiechniętych twarzach na zdjęciach z imprezy, które przedstawiamy poniżej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Ogniska Geodezyjnego za obecność, miłą atmosferę i dobrą zabawę. To dobrze rokuje na przyszłość…..

Link do zdjęć

Zarząd SGP Oddział Świętokrzyski

Zarząd Koła Nr 2 w Kielcach

V MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR WOJEWODY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

W dniu 20 maja 2017 r. po raz kolejny odbyły się MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO GEODETÓW w tenisie stołowym. W tym roku Geodeci i ich rodziny walczyli o puchar WOJEWODY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGATY WOJTYSZEK. W zawodach wzięło udział 25 uczestniczek i uczestników, reprezentujących koła SGP z: Buska-Zdroju, Kazimierzy Wielkiej, Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego i Staszowa. Drużynowo zwyciężyło Koło SGP w Kazimierzy Wielkiej, które zdobyło największą ilość punktów. Po sportowych rozgrywkach Organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na uroczystą biesiadę przy grillu. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach. Szczególne podziękowania należą się Pani Agacie Wojtyszek – Wojewodzie Świętokrzyskiemu, za objęcie patronatem imprezy oraz ufundowanie pucharów, a także Panu Andrzejowi Reczyńskiemu – Świętokrzyskiemu Wojewódzkiemu Inspektorowi Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego, za pomoc w organizacji imprezy.  Podziękowania należą się również Kolegom z Koła w Kazimierzy Wielkiej za zorganizowanie zawodów.

 

Poniżej w linku umieszczone są wyniki rozgrywek, natomiast zdjęcia z imprezy znajdują się w zakładce Galeria.

WYNIKI

Koleżanki i Koledzy Geodeci Województwa Świętokrzyskiego!

W imieniu Zarządu ŚO SGP oraz Zarządu Koła Terenowego w Kazimierzy Wielkiej zapraszamy do wzięcia udziału w  „MISTRZOSTWACH GEODETÓW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR PREZESA ZARZĄDU ODDZIAŁU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO SGP”, które odbędą się w dniu 20 maja/sobota/ 2017 roku w Hali Sportowej ul. Kościuszki 13 w Kazimierzy Wielkiej.

Serdecznie zapraszamy

Jerzy Barański – Prezes Zarządu ŚO SG

Tadeusz Pęski – Prezes Koła Terenowego SGP w Kazimierzy Wielkiej

Stefan Marzec – Główny Organizator Zawodów

 

szczegóły w załączniku

TRZECIE MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM KAZIMIERZA WIELKA 2016

W dniach 24-25 września 2016 r. odbyły się po raz kolejny TRZECIE MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM KAZIMIERZA WIELKA 2016. W zawodach wzięło udział w 11 zawodniczek i 31 zawodników, z województw: mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.  W klasyfikacji kół SGP zwyciężyło Koło w Kielcach, które zdobyło 25 punktów, również w klasyfikacji oddziałów zwyciężył Oddział SGP Kielce, zdobywając 60 pkt. Po sportowych rozgrywkach Organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na uroczystą biesiadę przy grillu. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach. Szczególne podziękowania należą się Kolegom z Koła w Kazimierzy Wielkiej za zorganizowanie zawodów.

Poniżej umieszczone są wyniki rozgrywek, natomiast fotorelacja oraz filmy z imprezy znajdują się w linkach: 

MP Geodetów dzień I MP Geodetów dzień II Relacja video I

Relacja video II

Relacja video III

Wyniki :

Kategoria: Open Kobiety

L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wróbel Karolina / Warszawa / I
2 Kawałek Katarzyna / Starachowice/ II
3 Szczepaniak Anna / Warszawa / III
4 Kałmuk Monika / Truskolasy / IV
5 Podgórna – Ćwik Dorota / Gołdap / V
6 Łukasik Małgorzata / Rzeszów / VI
7 Nowakowska Katarzyna /Truskolasy / VII
8 Górecka-Drabik Anna / Donosy – Kazimierza W./ VIII
9 Golowska Agnieszka / Kazimierza Wielka / IX
10 Skalska Agnieszka / Wojesławice / X
11 Pęska-Siwik Agnieszka / Donosy – Kazimierza Wielka / XI

Kategoria: Mężczyźni do 40 lat

L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Zając Paweł / Warzyce – Jasło / I
2 Ostrowski Adam / Kielce / II
3 Kowalczyk Kamil / Kielce / III
4 Oraniec Damian /Ostrowiec / IV
5 Starzomski Adrian / Ostrowiec / V
6 Kasperczyk Kamil / Mietel – Busko Zdrój / VI
7 Piórkowski Marcin / Ełk / VII
8 Średnicki Lucjan / Kielce / VIII

Kategoria: Mężczyźni 41 – 59 lat

L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Brylowski Dariusz / Ełk / I
2 Zaborowski Ropbert / Morąg / II
3 Pilip Zbigniew / Zamość / III
4 Wiśniewski Stanisław / Brodnica / IV
5 Fośniak Wiesław / Nysa / V
6 Hap Jacek / Jasło / VI
7 Słupski Jan / Jasło / VII
8 Strączek Krzysztof / Niemodlin / VIII
9 Barański Jerzy / Kielce / IX
10 Klimczyk Wiesław / Kazimierza Wielka / X
11 Tomasik Krzysztof / Kielce / XI
12 Ślawski Krzysztof / Jasło/ XII

Kategoria: Mężczyźni powyżej 60 lat

L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wolny Michał / Ruda Śląska / I
2 Wójcik Wiesław / Lublin / II
3 Cieszko Tadeusz / Lublin / III
4 Marzec Stefan / Wojciechów – Kazimierza W./ IV
5 Koniuch Jan / Rzeszów / V
6 Worek Jan / Rzeszów / VI
7 Polakowski Józef / Olecko / VII
8 Morawski Andrzej / Olecko / VIII
9 Kwasiborski Stanisław / Ostrowiec / IX
10 Kuźmicz Dariusz / Warszawa / X
11 Pokrzywa Andrzej / Kańczuga / XI

Kategoria: Debel Kobiet

L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wróbel Karolina – Szczepaniak Anna I
2 Kawałek Katarzyna – Kałmuk Monika II
3 Nowakowska Katarzyna – Łukasik Małgorzata III

Kategoria: Debel Mężczyzn

L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Pilip Zbigniew – Ostrowski Adam I
2 Wolny Michał – Koniuch Jan II
3 Wiśniewski Stanisław – Zaborowski Robert III
4 Cieszko Tadeusz – Wójcik Wiesław IV
5 Zając Paweł – Słupski Jan V
6 Brylowski Dariusz – Piórkowski Marcin VI
7 Strączek Krzysztof – Fośniak Wiesław VII
8 Tomasik Krzysztof – Kowalczyk Kamil VIII

Kategoria: Open Mężczyzn

L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wolny Michał I
2 Zając Paweł II
3 Zaborowski Robert III
4 Brylowski Dariusz IV
5 Pilip Zbigniew V
6 Kowalczyk Kamil VI
7 Cieszko Tadeusz VII
8 Morawski Andrzej VIII

Kategoria: Mikst

L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wolny Michał – Nowakowska Katarzyna I
2 Pilip Zbigniew – Szczepaniak Anna II
3 Brylowski Dariusz – Wróbel Karolina III
4 Marzec Stefan – Kawałek Katarzyna IV
5 Polakowski Józef – Podgórna Ćwik Dorota V
6 Koniuch Jan – Łukasik Małgorzata VI
7 Tomasik Krzysztof – Kałmuk Monika VII

Najlepsi zawodnicy Turnieju:

L.p. Nazwisko i Imię Punkty Miejsce
1 Wolny Michał 29 I
2 Brylowski Dariusz 20 II
3 Pilip Zbigniew 19 III

Klasyfikacja Kół SGP :

L.p. Nazwisko i Imię Punkty Miejsce
1 Kielce 25 I
2 Ełk 24 II
3 Ostrowiec 23,5 III

Klasyfikacja Oddziałów SGP:

L.p. Nazwisko i Imię Punkty Miejsce
1 Kielce 60 I
2 Suwałki 36 II
3 Lublin 21 III

MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM 2016

Szanowni Państwo!

Zarząd Koła SGP w Kazimierzy Wielkiej przy udziale Zarządu ŚO SGP w dniach 24-25  września /sobota-niedziela/  2016 roku w Kazimierzy Wielkiej w Hali Sportowej ul. Kościuszki 13, organizuje TRZECIE MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM KAZIMIERZA WIELKA 2016. Impreza ta wpisała się już na stałe w kalendarz imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Koła SGP w Kazimierzy Wielkiej przy udziale Zarządu Stowarzyszenie SGP oddział świętokrzyski i cieszy się dużą popularnością wśród geodetów m.in z uwagi na profesjonalną organizację i serdeczność Gospodarzy. Zapraszam więc KOLEGÓW GEODETÓW  z terenu województwa świętokrzyskiego i z całego kraju do wzięcia udziału w organizowanej imprezie i rozreklamowanie jej w środowisku geodezyjnym poprzez wywieszenie informacji  na tablicach ogłoszeń w Państwa firmach i zakładach pracy.

Z geodezyjnym pozdrowieniem

Prezes ŚO SGP – Jerzy Barański

PROGRAM MISTRZOSTW

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Zlot Geodetów województwa świętokrzyskiego Kielce 3 września 2016 roku

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła geodetom i sympatykom geodezji, którzy spotkali się w dniu3 września 2016 roku w Hotelu Binkowski na Zlocie Geodetów województwa świętokrzyskiego Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Kielcach, a patronat nad Zlotem Geodetów przyjął Prezydent Miasta Kielce – Wojciech Lubawski oraz Starosta Kielecki – Michał Godowski. W Zlocie uczestniczyli geodeci z całego województwa świętokrzyskiego, najliczniejsza grupa geodezyjnej młodzieży przybyła z Ostrowca Świętokrzyskiego, byli też przedstawiciele środowiska geodezyjnego z Opatowa, Skarżyska Kamiennej i Włoszczowy oraz liczna grupa z Kielc. Ogółem około 60 osób.

Zdjęcia ze zlotu w Galerii

Szanowni Państwo!

W imieniu Zarządu ŚO SGP w Kielcach oraz Zarządu Koła SGP w Kielcach, serdecznie zapraszam wszystkich geodetów i sympatyków geodezji na „ZLOT GEODETÓW KIELCE 2016”, który odbędzie się w tym roku na terenie miasta Kielce w Hotelu Binkowski ul. Szczepaniaka 42 w dniu 3 września/sobota/ 2016 roku. Program Zlotu w załączeniu. Uprzejmie proszę o rozreklamowanie imprezy w środowisku geodezyjnym oraz wywieszenie przesłanych informacji o Zlocie Geodetów na tablicach ogłoszeń w Państwa firmach i zakładach pracy.

Z upoważnienia Zarządu ŚO SGP .

Prezes  – Jerzy Barański

PROGRAM ZLOTU

Echa „Pikniku Rodzinnego” dla dzieci geodezyjnych rodzin……

W dniu 28 maja 2016 roku /sobota/ w Zajeździe Stangret w Kielcach odbyło się kolejne SPOTKANIE INTEGRACYJNE – PIKNIK RODZINNY zorganizowany z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA dla dzieci geodezyjnych rodzin. Piknik stał się doskonałą okazją do wspólnej zabawy, rywalizacji sportowej i spotkań towarzyskich dla całej społeczności geodezyjnej. Imprezę uświetniła muzycznym występem młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach, policjantka z IV Komisariatu Policji w Kielcach przeprowadziła prelekcję dla dzieci na temat „Bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, a Marcel Miziołek zapoznał dzieci z możliwościami drona i przeprowadził pokaz latania drona. W pikniku wzięło udział 35 dzieci z geodezyjnych rodzin, które wraz z rodzicami bawiły się wesoło na zorganizowanej przez Zarząd ŚO SGP imprezie.

Wszystkim zaangażowanym członkom i sympatykom ŚO SGP oraz sponsorom nagród serdecznie dziękujemy.

Zdjęcia z imprezy w zakładce Galeria.

UWAGA!

Zarząd Stowarzyszenia Geodetów Polskich Oddział w Kielcach organizuje  z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA – PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się 28 maja 2016 r./sobota/ w Restauracji Stangret, ul. Kusocińskiego 51 (Western City) w godz. 15.00 -20.00. Szczegóły w załączniku. ZAPRASZAMY!

PIKNIK RODZINNY – INFORMACJE

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 23 kwietnia 2016 r. po raz kolejny odbyła się wspaniała impreza sportowa  – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO GEODETÓW w tenisie stołowym o puchar PREZESA ZARZĄDU ODDZIAŁU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO SGP. W zawodach wzięło udział 20 uczestników, w tym 7 kobiet i 13 mężczyzn, reprezentujących koła SGP z: Kazimierzy Wielkiej, Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego i Starachowic. Zwyciężyło Koło SGP w Ostrowcu Świętokrzyskim, które zdobyło 96 punktów. Po sportowych rozgrywkach Organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na uroczystą biesiadę przy grillu. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach. Podziękowania należą się również Kolegom z Koła w Kazimierzy Wielkiej za zorganizowanie zawodów.

Poniżej w linku umieszczone są wyniki rozgrywek, natomiast zdjęcia z imprezy znajdują się w zakładce Galeria.

WYNIKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

Zarząd Koła SGP w Kazimierzy Wielkiej przy udziale Zarządu ŚO SGP organizuje w dniu 23 kwietnia/sobota/ 2016 roku w Kazimierzy Wielkiej w Hali Sportowej przy ul. Kościuszki 13 „MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM o PUCHAR PREZESA ZARZĄDU ODDZIAŁU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO SGP” . Impreza ta wpisała się już na stałe w kalendarz imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Koła SGP w Kazimierzy Wielkiej przy udziale Zarządu SGP Oddziału Świętokrzyskiego i cieszy się dużą popularnością wśród geodetów między innymi z uwagi na profesjonalną organizację i serdeczność Gospodarzy. Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w organizowanej imprezie. Warunki uczestnictwa znajdują się w załączeniu.

Uprzejmie proszę o rozreklamowanie imprezy w środowisku geodezyjnym poprzez wywieszenie informacji na tablicach ogłoszeń.

Z geodezyjnym pozdrowieniem

Prezes ŚO SGP – Jerzy Barański

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM – INFORMACJE

Sprawozdanie z II Mistrzostw Polski Geodetów w tenisie stołowymW dniach 03-04 października 2015 roku w Kazimierskim Ośrodku Sportowym odbyły się II Mistrzostwa Polski geodetów w tenisie stołowym.

Organizacja Mistrzostw Polski miała na celu promowanie i upowszechnianie aktywności sportowej w środowisku geodetów, popularyzację tenisa stołowego, integrację geodetów z całej Polski oraz promocję województwa świętokrzyskiego.

Tego zadania podjął się Komitet Organizacyjny w składzie:

1. Stefan Marzec – Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego w Kazimierzy Wielkiej – Kierownik imprezy

2. Tadeusz Pęski – Prezes Oddziału SGP w Kazimierzy Wielkiej – z-ca Kierownika imprezy

3. Jerzy Barański – Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP

4. Krzysztof Tomasik – Vice Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP

5. Danuta Bil – Vice Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP

Patronat honorowy objęli:

– Główny Geodeta Kraju – Kazimierz Bujakowski

– Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich – Stanisław Cegielski

– Wojewoda Świętokrzyski – Bożentyna Pałka- Koruba

– Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Adam Jarubas

– Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego – Andrzej

Reczyński

– Starosta Kazimierski – Jan Nowak

– Burmistrz Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej – Adam Bodzioch

Patronat medialny objęli: TVP Kielce, Radio Kielce, Przegląd Geodezyjny i Echo Dnia

Do turnieju zgłosiło się 9 kobiet i 31 mężczyzn.

Program imprezy:

26 września (piątek)

– godz. 21.00 – odprawa techniczna, losowanie gier w poszczególnych kategoriach

27 września (sobota)

– godz. 9.00-12.30 – gry turniejowe

– 12.30 – 13.00 – uroczyste otwarcie:

– 15.00-18.00 – gry turniejowe

– 18.30 – spotkanie integracyjne

28 września (niedziela)

– godz. 9.00 – 11.30 – gry turniejowe/ pojedynki finałowe

12.00-12.30 – uroczyste zakończenie – wręczenie pucharów, medali, nagród i dyplomów.

Przebieg uroczystości otwarcia:

Na uroczyste otwarcie przybyli zaproszeni goście:

– Główny Geodeta Kraju – Kazimierz Bujakowski przysłał list gratulacyjny

– V-ce Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich – Ludmiła Pietrzak

– Starosta Kazimierski – Jan Nowak

– Zastępca Burmistrz Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej – Łukasz Maderak

Uczestników i zaproszonych gości oraz sympatyków tenisa stołowego przywitali Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP Jerzy Barański i Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego Stefan Marzec i dokonali symbolicznego otwarcia II Mistrzostw Polski Geodetów w tenisie stołowym.

Wszyscy przybyli goście zabrali głos życząc udanych zawodów.

Program artystyczny przygotowali uczniowie LO w Kazimierzy Wielkiej: Wrzesień Oktawia i Parada Piotr – śpiew , Sebastian Gaweł – gitara akustyczna.

Uroczystość otwarcia prowadziła: Agnieszka Buczak

Sędzia Główny Zawodów: Karolina Marzec

Sędziowie punktowi: Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie

Test Wiedzy o Tenisie Stołowym opracowany przez Miłkę Pietrzak i Michała Wolnego najlepiej rozwiązał Jakub Błahut i Monika Kałmuk

Przebieg uroczystości zakończenia Mistrzostw:

Nagrody, puchary, medale i dyplomy wręczali:

– V-ce Przewodniczący Sejmiku Świętokrzyskiego – Tadeusz Kowalczyk

– V-ce Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich – Ludmiła Pietrzak

– Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego – Andrzej Reczyński

– Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP – Jerzy Barański

– V-ce Starosta Kazimierski – Michał Bucki

Nagrodę specjalną – Puchar Przeglądu Geodezyjnego – za SUPER PING-PONG kapituła przyznała Stefanowi Marcowi

Zwycięzcy otrzymali : medale, puchary oraz nagrody rzeczowe.

Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal i koszulkę specjalnie zaprojektowaną na Mistrzostwa.

Zawody przebiegały w miłej , koleżeńskiej atmosferze. Zawodnicy byli doskonale przygotowani, prezentowali wysoki poziom gry.

WYNIKI ROZGRYWEK

GALERIA ZDJĘĆ: OTWARCIE, ROZGRYWKI, WRĘCZENIE DYPLOMÓW


Zlot Geodetów Województwa Świętokrzyskiego Suchedniów 2015 w dniu 12.09.2015 r.

W dniu 12 września 2015 roku, na Ziemi Skarżyskiej w Suchedniowie w Hotelu Paradiso odbył się kolejny Zlot Geodetów Województwa Świętokrzyskiego – zorganizowany przez Koło SGP w Skarżysku-Kamiennej które reprezentowali: Prezes Koła SGP w Skarżysku-Kamiennej – Ryszard Kostrzewski, Wice Prezes Włodzimierz Czernilewski, skarbnik – Irma Sinkiewicz. Zlot odbył się przy udziale Zarządu Oddziału Świętokrzyskiego SGP, które reprezentował: Prezes Jerzy Barański oraz Wice Prezes Danuta Bil. W roli gospodarza wystąpił Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów Cezary Błach.

Patronat honorowy nad Zlotem Geodetów Suchedniów 2015 objęli:

Poseł na Sejm RP – Marzena Okła-Drewnowicz, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, którego reprezentował na Zlocie Marszałek Jan Maćkowiak, Starosta Skarżyski – Jerzy Żmijewski, Prezydent Miasta Skarżysko-Kamienna – Konrad Krönig, którego reprezentował na Zlocie Prezydent Andrzej Brzeziński.

Gościem honorowym Zlotu Geodetów był Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego – Andrzej Reczyński.

W Zlocie Geodetów uczestniczyli geodeci z województwa świętokrzyskiego oraz sympatycy geodezji, pracownicy administracji geodezyjnej rządowej i samorządowej, pracownicy Politechniki Świętokrzyskiej, szefowie firm geodezyjnych i geodeci uprawnieni województwa świętokrzyskiego – razem 55 osób.

Po części oficjalnej wystąpiły firmy geodezyjne, które zaprezentowały nowości techniki geodezyjnej: Biuro Inżynieryjne MK-Geo Krzysztof Miziołek, Geobid – Krzysztof Borys, Geotronics Kraków, firma Folwark Samochodowy w Kielcach – autoryzowany dealer Hyundai, Mitsubishi i Suzuki – która zaprezentowała samochody terenowe dla geodetów marki Hyundai.

Pan Jacek Grzybała – geodeta, regionalista, pracownik Politechniki Świętokrzyskiej przedstawił wykład na temat: „Mapy topograficzne XX wieku w zarysie.”

Po obiedzie uczestnicy Zlotu zwiedzili Muzeum Orła Białego w Skarżysku Kamiennej. Utworzone w 1969 roku Muzeum zawiera jedną z największych kolekcji militariów w Polsce. Poza ekspozycją w budynku muzealnym obejmuje prawie 2 ha ekspozycji plenerowej, na której wystawiony jest głównie sprzęt wojskowy.

Wieczorem odbyła się uroczysta biesiada z tańcami w restauracji Hotelu Paradiso przy muzyce serwowanej przez profesjonalnego dj-a. Odbył się również konkurs karaoke.

Zakończyła się kolejna udana impreza zorganizowana tym razem przez Koło SGP w Skarżysku-Kamiennej. Dziękujemy organizatorom za miłą atmosferę, za wszystkie atrakcje i za możliwość spotkania się w gronie niezwykłych, serdecznych ludzi.

Dziękujemy sponsorom imprezy: Pani Poseł, władzom samorządu terytorialnego, Firmie Geodezyjnej Geobid – Krzysztof Borys, firmie Folwark Samochodowy w Kielcach – autoryzowany dealer Hyundai, Mitsubishi i Suzuki za udział i sponsorowanie Zlotu Geodetów.

Zapraszamy do galerii.

Prosimy również o zapoznanie się z propozycjami firmy samochodowej Folwark Samochodowy w Kielcach – autoryzowanego dealera samochodów marki Hyundai, Mitsubishi i Suzuki: www.folwark-samochodowy.pl.

Zlot i po Zlocie 2015.doc


Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział Świętokrzyski Koło w Kazimierzy Wielkiej zorganizowało

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO GEODETÓW w tenisie stołowym o puchar PREZESA ZARZĄDU ODDZIAŁU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO SGP

SZCZEGÓŁY

WYNIKI